Çerkeşli OSB Mah. İmes -9 Cad. No:6 Dilovası Kocaeli
trende

Avrasya Asansör Fuarı 2020

15.09.2018
1.559
Avrasya Asansör Fuarı 2020
2020 yılının tek uluslararası buluşması CNR Avrasya Asansör Fuarı, Türk asansör sanayini aynı çatı altında birleştirecek. Global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, asansör sanayinin lider firmalarının yeni ürün ve hizmetlerine ev sahipliği yapacak.
21 – 24 Ekim 2020 tarihleri arasında organize edilecek CNR Avrasya Asansör Fuarı, Türk asansör sektörünün birleştirici gücü olmasının yanında, sektörün uluslararası ticaretine de büyük katkılar sunacak. Bu katkılardan en büyüğünü ise CNR Holding’in Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı BIA -Global Pazar İstihbarat Sistemi sağlayacak. AR-GE ve inovasyona ağırlık veren Türk asansör sektörü için dünyanın her yerindeki potansiyel sektör alıcılarına ulaşan BIA, özellikle daha önce Türkiye piyasasına girmemiş alıcılarla birebir görüşmeler gerçekleştirerek CNR Avrasya Asansör Fuarı’na gelmelerini sağlayacak.
Siz de, 2020 yılının tek uluslararası buluşması CNR Avrasya Asansör Fuarı’nda yer alarak yeni uluslararası iş bağlantıları kurmak ve BIA sisteminin iletişime geçtiği yabancı alıcılarla ikili iş görüşmeleri gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçin.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: