Çerkeşli OSB Mah. İmes -9 Cad. No:6 Dilovası Kocaeli
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Ark Asansör Makina ve Motor San. Tic. A.Ş. 1994 yılında kurulmuş olup, müşteri memnuniyeti ve güveni ilkesini ön planda tutarak, teknolojisi ile sürekli büyüyen ve gelişen bir firma olarak, sektörün lideri konumuna yükselmiştir. 

 

Kaliteli ve dürüst çalışma politikasından ödün vermeden, sürekli olarak yaptığı yatırımlar ile teknolojik alt yapısını destekleyen firmamız Türkiye’de bir ilke imza atarak ilk yerli üretim alüminyum gövdeli asansör makinesini sektöre kazandırmıştır. Farklı ürün alternatifleri ile değerli müşterilerimize seçenek kolaylıkları sağlayarak, hızlı ve etkili servis ağlarımız ile yerinde çözüm üreterek müşteri memnuniyeti sağlamak firmamızın temel ilkesidir

Vizyonumuz

  • %100 yerli üretim asansör makinaları üretmek.
  • Ürünlerimizi yurt dışında en iyi şekilde tanıtmak .
  • Çalışşan işgücünün verimliliğini arttırmak.
  • Türkiye’yi uluslar arası pazarın lideri konuma taşımak.

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Misyonumuz
Hedeflerimiz Nedir?
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
Yurt içi ve yurt dışında sarış ağını büyüterek en çok tercih edilen lider asansör makina motoru üreticisi olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.
Değerlerimiz Nelerdir?

Adalet

İşimizde ve ilkelerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.

İnsan Odaklılık

Tüm enerjimizi insan hayatını iyileştirmeye adarız. Hem çalışanlarımız, hem müşterilerimiz hem de ürettiğimiz değerlerle dokunduğumuz tüm insanların mutluluğu ve gelişimi her zaman önceliğimizdir.

Gönülden Çalışmak

Şartlar ne olursa olsun kurumumuz için, hedeflerimiz için ve insan hayatına değer katacağına inandığımız projelerimiz için gönülden çalışırız.

İtibar

İtibarımızı her şeyin önünde tutarız.

Yenilikçilik

Çözümlerimizi ve iş modellerimizi sürekli geliştirir, bizi farklılaştıracak olanı buluruz.

Çeviklik

Koşulların gerektirdiği esneklik ve seri olma yeteneğine sahibiz.

Sürdürülebilirlik

Kesintisiz ve uzun vadeli başarıya önem verir, çevremiz için sorumlu davranırız.

İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekiplerimizle, faaliyet gösterdiğimiz her alanda dokunduğumuz her hayata değer katarak 25. yılımızda, yeteneklerimiz ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalarda insan hayatına değer katacak çözümler üreterek refahın artmasına katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Ve gücümüzü siz değerli müşterilerimizden alıyoruz.

Armağan Kan

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: